Contact

Voor bedrijven en organisaties

Wij willen samen met organisaties op zoek naar mogelijkheden om de skillsaanpak in de praktijk te toetsen. Wilt u meer weten over House of Skills en met ons kijken hoe een skillsgerichte aanpak uw personeelsvraagstuk zou kunnen oplossen, neemt u dan contact op met een van onze netwerkmanagers.

Iman Biesheuvel Regionaal Skillsakkoord- en communitymanager i.biesheuvel@amsterdam.nl 06-22989842
Gerik ten Berge Netwerkmanager g.ten.berge@amsterdam.nl 06-52505974
Ivo Schrijvers Netwerkmanager i.schrijvers@amsterdam.nl 06-52783814

Voor mensen die op zoek zijn naar (ander) werk

Wilt u zich oriënteren op werken in een andere sector en weten of u over de juiste skillls beschikt? Vult u dan het Interesseformulier in (link). Wij nemen daarna met u contact op. Wellicht dat uw deelname aan House of Skills nieuwe kansen op de arbeidsmarkt biedt!

Ook kunt u langskomen op De Werkvloer in de Openbare Bibliotheek Amsterdam, Oosterdokskade 143.

Media

Voor media aanvragen kan contact worden opgenomen met onze communicatieadviseurs.

Ronald Koen Communicatieadviseur extern en De Werkvloer r.koen@amsterdam.nl 06-53880355
Djura Baard Communicatieadviseur d.baard@amsterdam.nl 06-82501260
Samira el Madani Communicatiemedewerker s.el.madani@amsterdam.nl 06-10075032

Op de hoogte blijven?
Meld je aan voor de nieuwsbrief!

En blijf op de hoogte.